Xtended Content Entity (2.2.11) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Definition
gu: વ્યાખ્યા

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Limited
gu: મર્યાદિત
