Xtended Content Entity (2.2.11) - en to he translation catalogue (48 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: - None -
he: - ללא -

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Options
he: אפשרויות

en: Created
he: נוצר

en: Host
he: שם שרת

en: N/A
he: -ללא-

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Method
he: שיטה

en: Button
he: כפתור

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Port
he: פורט

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Token
he: אסימון

en: Definition
he: הגדרה

en: Limit
he: גבול

en: Query
he: שאילתה

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Debug
he: אתר באגים

en: Server
he: שרת

en: Identifier
he: מזהה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Cardinality
he: כמות

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.

en: Limited
he: מוגבל

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: - Select a value -
he: - בחירה -

en: Text value
he: ערך טקטואלי

en: Allowed number of values
he: מספר הערכים המותרים

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
