Xtended Content Entity (2.2.11) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Path
is: Slóð

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: ID
is: Kenni

en: Options
is: Möguleikar

en: Created
is: Stofnað

en: Host
is: Vél

en: N/A
is: Á ekki við

en: Authored by
is: Höfundur

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: Definition
is: Skilgreining

en: Revision
is: Útgáfa

en: Identifier
is: Aðgreinir

en: About
is: Um
