Xtended Content Entity (2.2.11) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Method
ka: მეთოდი

en: Button
ka: ღილაკი

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Port
ka: პორტი

en: Revert
ka: დაბრუნება
