Xtended Content Entity (2.2.11) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Created
kk: Құрылған

en: Host
kk: Хост

en: Authored by
kk: Автор

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы
