Xtended Content Entity (2.2.11) - en to ku translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: N/A
ku: نییە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Port
ku: دەروازە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: About
ku: دەربارە

en: - Select a value -
ku: - نرخێک هەڵبژێرە -
