Xtended Content Entity (2.2.11) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Options
lv: Iespējas

en: Created
lv: Izveidots

en: Host
lv: Serveris

en: N/A
lv: N/P

en: Authored by
lv: Autors

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Method
lv: Veids

en: Button
lv: Poga

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Port
lv: Ports

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Token
lv: Marķieris

en: Definition
lv: Definīcija

en: Limit
lv: Limits

en: Query
lv: Vaicājums

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Cardinality
lv: Kardinalitāte

en: File options
lv: Faila iespējas

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Limited
lv: Limitēts

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -

en: Allowed number of values
lv: Atļautais vērtību skaits
