Xtended Content Entity (2.2.11) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Revert
mn: Буцаах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
