Xtended Content Entity (2.2.11) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Options
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Authored by
sk: Autor

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Method
sk: Metóda

en: File type
sk: Typ súboru

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Handler
sk: Manažér

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Definition
sk: Definícia

en: Query
sk: Dotaz

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Enable debug mode
sk: Zapnúť ladiaci mód

en: Environment
sk: Prostredie

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Debug
sk: Ladenie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: Text value
sk: Text

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
