Xtended Content Entity (2.2.11) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Definition
sr: Дефиниција

en: Changed
sr: Промењен

en: - Select a value -
sr: - Одабери -

en: %name: may not be longer than @max characters.
sr: %name: не дуже од @max знакова.
