Xtended Content Search (8.x-0.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: More
eu: Gehiago

en: None
eu: Bat ere ez

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Page
eu: Orria

en: Select
eu: Aukeratu

en: Content ID
eu: Eduki IDa
