Xtended Content Search (8.x-0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: More
hr: Više

en: None
hr: Nema

en: Exclude
hr: Isključi

en: Page
hr: Stranica

en: Content ID
hr: ID sadržaja
