Xtended Content Search (8.x-0.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: More
pl: Więcej

en: None
pl: Brak

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Page
pl: Strona

en: Select
pl: Wybierz

en: Content ID
pl: ID zawartości

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Fulltext
pl: Pełny tekst
