Xtended Content Search (8.x-0.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: None
bo: མེད།

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Content ID
bo: ནང་དོན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད
