Xtended Content Search (8.x-0.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: More
cy: Mwy

en: None
cy: Dim

en: Page
cy: Tudalen

en: Select
cy: Dewis

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau
