Xtended Content Search (8.x-0.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: More
et: Veel

en: None
et: Puudub

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Page
et: Lehekülg

en: Select
et: Vali

en: Content ID
et: Sisuelemendi ID
