Xtended Content Search (8.x-0.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: More
fr: Plus

en: None
fr: Aucun(e)

en: Exclude
fr: Exclure

en: Select
fr: Sélectionner

en: Content ID
fr: Identifiant (ID) du contenu

en: Autocomplete
fr: Autocomplétion

en: Checkbox
fr: Case à cocher

en: Date Range
fr: Intervalle de dates

en: Fulltext
fr: Texte intégral

en: No pager
fr: Pas de pagination
