Xtended Content Search (8.x-0.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: More
ro: Mai multe

en: None
ro: Nimic

en: Page
ro: Pagina

en: Select
ro: Alege

en: Content ID
ro: ID Conținut

en: Autocomplete
ro: Completare automată
