Xtended Content Search (8.x-0.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: More
tr: Devamı

en: None
tr: Hiçbiri

en: Exclude
tr: Çıkar

en: Page
tr: Sayfa

en: Select
tr: Seç

en: Content ID
tr: İçerik ID

en: Autocomplete
tr: Otomatik tamamla

en: Date Range
tr: Tarih Aralığı
