Xtended Content Search (8.x-0.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: More
ar: المزيد

en: None
ar: لا شيء

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Content ID
ar: معرف المحتوى
