Xtended Content Search (8.x-0.3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: More
ca: Més

en: None
ca: Cap

en: Exclude
ca: Exclou

en: Page
ca: Pàgina

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Content ID
ca: ID del contingut

en: Autocomplete
ca: Autocompleta
