Xtended Content Search (8.x-0.3) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: More
de: Weitere

en: None
de: Keine

en: Exclude
de: Ausschließen

en: Page
de: Seite

en: Select
de: Auswählen

en: Content ID
de: Inhalts-ID

en: Autocomplete
de: Autovervollständigung

en: Checkbox
de: Kontrollkästchen

en: Date Range
de: Datumsbereich

en: Fulltext
de: Volltext

en: Réinitialiser
de: Zurücksetzen

en: Select filter.
de: Filter auswählen.
