Xtended Content Search (8.x-0.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: More
gl: Máis

en: None
gl: Ningún

en: Exclude
gl: Excluír

en: Page
gl: Páxina

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Content ID
gl: ID do contido

en: Autocomplete
gl: Autocompletar
