Xtended Content Search (8.x-0.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: More
is: Meira

en: None
is: Engin

en: Exclude
is: Skilja eftir

en: Page
is: Síða

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling
