Xtended Content Search (8.x-0.3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: More
nl: Meer

en: None
nl: Geen

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Page
nl: Pagina

en: Select
nl: Selecteren

en: Content ID
nl: Inhoud ID

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Checkbox
nl: Keuzevakje

en: Réinitialiser
nl: Reset
