Xtended Content Search (8.x-0.3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: More
ru: Ещё

en: None
ru: Нет

en: Exclude
ru: Исключить

en: Page
ru: Страница

en: Select
ru: Выбрать

en: Content ID
ru: ID материала

en: Autocomplete
ru: Автодополнение

en: Checkbox
ru: Флажок
