Xtended Content Search (8.x-0.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: More
vi: Thêm

en: None
vi: Không có

en: Page
vi: Trang

en: Select
vi: Chọn

en: Content ID
vi: ID nội dung

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt
