Xtended Content Search (8.x-0.4) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: More
fa: بیشتر

en: None
fa: هیچ

en: Exclude
fa: استثنا

en: Page
fa: صفحه

en: Select
fa: انتخاب

en: Content ID
fa: هویت محتوا

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار
