Xtended Content Search (8.x-0.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: More
gu: વધુ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Exclude
gu: બાકાત

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ
