Xtended Content Search (8.x-0.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: More
hu: Több

en: None
hu: Nincs

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Page
hu: Oldal

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Content ID
hu: Tartalomazonosító (Content ID)

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet

en: Date Range
hu: Dátumtartomány

en: Fulltext
hu: Teljes szöveg

en: No pager
hu: Nincs lapozó
