Xtended Content Search (8.x-0.3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: More
it: Altro

en: None
it: Nessuno

en: Exclude
it: Escludi

en: Page
it: Pagina

en: Select
it: Scegliere

en: Content ID
it: ID contenuto

en: Autocomplete
it: Autocompletamento

en: Date Range
it: Intervallo di date
