Xtended Content Search (8.x-0.3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: More
sv: Mer

en: None
sv: Ingen

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Page
sv: Sida

en: Select
sv: Välj

en: Content ID
sv: ID-nummer för innehåll

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: Checkbox
sv: Kryssruta

en: Date Range
sv: Datumintervall
