X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Location
am: ቦታ

en: Bundle
am: ቅርቅብ
