X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Save
ar: حفظ

en: Menu
ar: القائمة

en: Updated
ar: التحديث

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: ID
ar: المعرف ID

en: Upload
ar: رفع

en: User
ar: المستخدم

en: Location
ar: الموضع

en: Media
ar: ميديا

en: Widget
ar: ودجة

en: Operation
ar: عملية

en: OpenID
ar: المعرف المفتوح (OpenID)

en: Bundle
ar: الحزمة

en: The file could not be uploaded.
ar: تعذر رفع الملف.
