X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Save
ast: Guardar

en: Menu
ast: Menú

en: Updated
ast: Anováu

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Upload
ast: Xubir

en: User
ast: Usuariu

en: Location
ast: Llugar

en: Operation
ast: Operación
