X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Save
be: Захаваць

en: Menu
be: Меню

en: Updated
be: Абноўлена

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Upload
be: Загрузіць

en: User
be: Карыстальнік

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Media
be: Мультымедыя

en: Widget
be: Віджэт

en: Operation
be: Аперацыя

en: Bundle
be: Набор

en: The file could not be uploaded.
be: Файл не можа быць апублікаваны.
