X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Save
bg: Запази

en: Menu
bg: Меню

en: Updated
bg: Обновено

en: Timestamp
bg: Време

en: Upload
bg: Трансфер

en: User
bg: Потребител

en: Location
bg: Местоположение

en: Media
bg: Медия

en: Operation
bg: Действие

en: Upload file
bg: Качи файл
