X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Menu
bs: Meni

en: User
bs: Korisnik

en: Location
bs: Lokacija
