X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Menu
el: Μενού

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Upload
el: Αποστολή

en: User
el: Χρήστης

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Media
el: Μέσα

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Upload file
el: Αποστολή αρχείου

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Bundle
el: Ομάδα

en: The file could not be uploaded.
el: Η αποστολή του αρχείου δεν ήταν δυνατή.
