X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (29 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: List
fr: Lister

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: Import
fr: Importer

en: Save
fr: Enregistrer

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Upload
fr: Transférer

en: User
fr: Utilisateur

en: Location
fr: Emplacement

en: Media
fr: Média

en: Operation
fr: Opération

en: Nickname
fr: Pseudonyme

en: Upload file
fr: Transférer le fichier

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Send Message
fr: Envoyer le message

en: Sex
fr: Sexe

en: Bundle
fr: Type

en: Add Image
fr: Ajouter une image

en: Config
fr: Configuration

en: The file could not be uploaded.
fr: Le fichier n'a pas pu être transféré.

en: Material
fr: Matériel
