X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Save
jv: Simpen

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Upload
jv: Unggah

en: User
jv: Panganggo

en: Location
jv: Lokasi

en: Widget
jv: Piranti

en: Operation
jv: Operasi

en: The file could not be uploaded.
jv: Berkas ora bisa diunggah.
