X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: The file could not be uploaded.
km: មិនអាច​ផ្ទុក​ឡើង​ឯកសារ​បាន​ទេ ។
