X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Nickname
kn: ಅಡ್ಡಹೆಸರು
