X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Menu
lt: Meniu

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Upload
lt: Įkelti

en: User
lt: Narys

en: Location
lt: Vieta

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Bundle
lt: Paketas

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.
