X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Import
mk: Внесување

en: Location
mk: Локација
