X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (18 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Subscribe
ml: സബ്സ്ക്രൈബ് ചെയ്യുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Menu
ml: മെനു

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
