X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Menu
ne: मेनु

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय

en: Upload
ne: अपलोड

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Location
ne: स्थान

en: Media
ne: मिडिया

en: Bundle
ne: पोका
