X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Menu
oc: Menú

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: User
oc: Utilizaire

en: Location
oc: Emplaçament

en: Media
oc: Mèdia

en: Operation
oc: Operacion

en: Upload file
oc: Transferir lo fichièr

en: Token
oc: Geton (token)

en: Bundle
oc: Paquet

en: The file could not be uploaded.
oc: Es pas estat possible de cargar lo fichièr.
