X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Save
os: Ныффысс
