X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: User
se: Geavaheaddji
